Hakkımızda
Konforlu ve Güvenli bir Yaşam Tercihi

Firmamız İnşaat sektörüne 1986 yılında başlamış, 1996 yılına kadar Türkiye’nin birçok ilinde kaba inşaat taşeronluğu yapmış, yapmış olduğu tüm işleri üstün kalitede ve taahhüt ettiği zamanda teslim etmiştir. 1996 yılında YMG Grup bünyesinde çalışmalarına başlamış ve 1999 yılında YMG Grup’a ortak olarak girmiştir. Talep üzerine 2001 yılında, anahtar teslim otel imalatına başlamıştır. 2008 yılına kadar özellikle Antalya ve ilçelerinde olmak üzere; Afyon, Aydın ve İzmir illerinde de otel imalatı yapmıştır. 2008 yılında YMG Grup dan ayrılarak GBS Yapı’yı kurmuş ve bu tarihten sonra taahhüt işlerinden ziyade Yap Sat işlerine ağırlık vermiştir, Halen GBS Yapı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Planlar

Neden GBS Yapı?

İnşaat Kalitesi Bütün binalarımız betonerme inşa edilmektedir. ISO 9001 ISO 14001 OHSAS 18001 kalite sistemleri uygulanmıştır ve uygulanmaktadır.

İnşaat sektörüne adım attığımız günden beri kaliteden asla ödün vermemiştir ve hep örnek alınmıştır. Kaliteli inşaat hep hedefimiz olacaktır. Referanslarimiz bunun ispatı ve belgesidir.

Müşteri İlişkileri Artan rekabet ortamında GBS Yapı ürün ve hizmetlerini müşterileri tarafından tercih edilen hale getirmiştir Müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri devamlılığını korumayı hep ön planda tutmuştur ve bu tutumundan hiç ödün vermeyecektir

Ticaret Mantığı Günümüzde Güven çok önemli hale gelmiştir ve gelecekte de çok önemli hale gelecektir ve bunun için GBS Yapı güveni ve menfaatlerini kendi menfaati gibi korumayı ilke edinmiştir. Müşteri ve misafirlerin en değerli varlık haline geldiğinin bilincinde olup bunu hep koruyarak daha ileriye taşımayı hedeflemiştir.

Misyon, Vizyon

  • Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını sağlıklı bir şekilde büyüterek devam ettirmek,
  • Şirketimizi, sektöründeki diğer kuruluşların örnek alacağı firma konumuna getirmek,
  • Müşterilerimizin ilk ve tek tercihi olmak için inşaat teknolojileri ve servislerinde en mükemmel standardı uygulamak,
  • İnşaat sektöründe mükemmeliyet standardı olan , 5 yıldızlı bir inşaat şirketi olmak.
  • Çevreye saygılı , sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak
  • Mevcut ve yeni , hizmet ve ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

Desire Villaları

Ayrıcalık asla kendiliginden oluşan bir şey değildir.

Rüyalarınızdaki gibi bir eve sahip olmak için Desire Villalarını ziyaret etmeniz artık yeterli... Çünkü GBS Yapı'da düşleriniz çoktan yeşerdi...
Projemiz Alanya merkez Bektaş mahallesinde bulunmaktadır . Denizle olan yüksekligi 750mt dir arazimiz toplamı 7000m2 dir. Bu arazi üzerinde 17 adet villa bulunmakta olup, bunların 15 adeti dört yanı açık mustakil , 2 adedi ikiz ve 1 adet görevli dairesi olmak üzere site halinde yapılmıştır.

Detay