Desire Villaları

Ayrıcalık asla kendiliginden oluşan bir şey değildir.Düşlerinizdeki yaşamı, aklınızdan geçen tüm konfor ve güvenlik unsurlarıyla beraber biçimlendiren Desire Villaları daha mutlu bir yaşam için eksik olan herşeyi tamamlamak istiyor.

Hayatınıza getirdiği “en”lerle gerçekten farklı…
Farklı olduğunuzu her an hissettirecek kadar size özel…

Modern mimari çizgiler ile tasarlanıp, profesyonel ellerce hazırlanmış olan Desire Villaları, GBS Yapı tecrübesi, güvencesi ve kalitesiyle inşa edilmiştir.

Projemiz Alanya merkez Bektaş mahallesinde bulunmaktadır . Denizle olan yüksekligi 750 Mt dir. arazimiz toplamı 7000m2 dir. Bu arazi üzerinde 17 adet villa bulunmakta olup, bunların 15 adeti dört yanı açık mustakil , 2 adedi ikiz ve 1 adet görevli dairesi olmak üzere site halinde yapılmıştır. Sitede 2 adet açık, 1 adet kapalı havuz vardır. Sitede Türk hamamı, sauna ve fıtness center bulunmaktadır. Ayrıca Sitemizin içerisinde 1 adet çocuk kulübü ve 1 adet kamelya ve otoparkı bulunmaktadır.

Sitede merkezi sistem TV uydusu, kablosuz internet ve site çevresinde güvenlik kameraları bulunmaktadır.

Sosyal Alanlar
Kat PlanıKat Planı
Planlar
Bir villa toplam 200 m2 dir. Zemin katında mutfak, yemek salonu, oturma salonu, wc ve kapalı teras ve barbekü bulunmaktadır. Birinci katta yatak odası, çocuk odası, misafir odası, sauna, 2 adet banyo ve açık teras bulunmaktadır.

Projemiz konum olarak: Denize havadan 3400 Mt, kara yoluyla 7000 Mt dir. Alanyada nem oranı %80 iken, villaların yanında %40 olarak ölçülmüştür. Sitenin kuzeyi güneyi ve batısı orman alanıdır.

Sitemizden manzara olarak da Alanya kalesi, Damlataş plajı , Kleopatra plajı ve Alanya şehir merkezini kuşbakışı görmektedir. Gazipasa havalimanına 40 km, Antalya havalimanına 125 km dir.

Desire Villaları İnşaat Kalitesi:
Villaların tabanları natürel mermer; Teraslar, WC ve Banyoların duvarları dahil natürel mermer; Mutfaklar ankastre grup; Tavanların tamamı alçı panel Led ve gizli ışık; iç mekan kapılarının tamamı lake boyalı; Bütün villalarda sauna ve elektrikli yerden ısıtma mevcut.